About

♥contact with mezebratestuje@gmail.com
_______BLOGUJEMY& TESTUJEMY I SZCZERZE OPINIUJEMY!!!________
__________________
ODWIEDZĘ KAŻDEGO KOMENTUJĄCEGO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI : )piątek, 23 maja 2014

Jaki prezent na Dzień Dziecka ???Historycznie ustanowiony w celu uznania praw dzieci, dzisiaj stał się najbardziej kolorowym i radosnym dniem w roku. Dzień Dziecka, jak co roku jest najbardziej wyczekiwanym dniem przez wszystkie dzieci. To wtedy rodzice, dziadkowie i ciocie prześcigają się w pomysłach, jakie prezenty ofiarować pociechom.
- Czy Wy macie już pomysł na "BOGATY" – prezent dla DZIECI?

 
My dzisiaj przedstawiamy program  - > KOLEJNY program od AKADEMII UMYSŁU.
TYM RAZEM „WIOSNA”!!!!!!!!

Wybierając upominek warto wziąć pod uwagę zainteresowania dziecka oraz jego oczekiwania. Zgodzicie się ze mną?
 Kilka lat temu hitem były tamagotchi - elektroniczne jajo, które wymaga opieki i czułości. Ogromna liczba osób na całym świecie straciła głowę dla ukrytego w plastikowym pudełku elektronicznego stworzenia. Jednak ta zabawka okazała się tylko zapowiedzią następnych pomysłów. ..Prezenty, które od lat niezmiennie cieszą się popularnością w Polsce to: rowery górskie, rollery, snowboardy. Idąc z duchem czasu, można podarować przenośny odtwarzacz MP 4, edukacyjny program komputerowy, czy też ramkę multimedialną na zdjęcia.
Jak pokazują badania, coraz więcej rodziców, chcąc spełnić marzenia swoich dzieci, deklaruje chęć wybierania upominku, który nie tylko jest modny, ładny ale także pozwala dziecku nabywać nowe umiejętności ...

Tylko teraz, zastanówmy się o jakie umiejętności chodzi nam RODZICOM – aby dziecko było szczęśliwe, i dobrze się rozwijało ?
 


Idealne prezenty na Dzień Dziecka powinien łączyć w sobie elementy zabawy z elementami edukacyjnymi, zgodnie z zasadą, że można "uczyć bawiąc". Lepiej kupić jeden, starannie przemyślany prezent dla dziecka, niż zasypywać je dużą ilością nieprzemyślanych drobiazgów.
I o takim prezencie dziś Wam troszkę opowiemy :]


Z Akademią Umysłu mamy do czynienia już od samego początku powstania i stworzenia „gadającej ZEBRY” . Ta współpraca jest tak wartościowa, że nie sposób jest mi to wyrazić. I nie chodzi tu o mnie, o moje ciało, włosy, czy inne tego typu rzeczy.
Tu chodzi o moje dziecko, dla którego pragnę ( jak każda MATKA ) – wszystkiego co najlepsze!

To dzięki AKADEMII zrozumiałam, że mój syn może posiedzieć troszkę przed monitorem – ale to ICH programy z serii AKADEMIA UMYSŁU JUNIOR – tak mnie zmieniły! BO WIEM , ŻE MÓJ NIKI NIE MARNUJE CZASU NA BZDURY!

Zobaczcie jaką cudowną grafiką zauroczyła nas WIOSNA.
Nie dam rady Wam napisać, jakie tu są dźwięki!!!! – DOROSŁA OSOBA SŁUCHA I SŁUCHA – i czasem sama ZAGRA!


Dla nas nie ma lepszego prezentu niż program od AKADEMII UMYSŁU JUNIOR! BEZ ZNACZENIA CZY TO WIOSNA, LATO, JESIEŃ , CZY ZIMA!
TU NALEŻY ODPOWIEDNIO DOPASOWAĆ "DZIECKO" DO RODZICA".

"Akademia Umysłu JUNIOR to specjalnie opracowana seria gier rozwijających pamięć, wspomagających koncentrację oraz pobudzających wyobraźnię u dzieci w wieku 5 – 9 lat. Każdy z czterech programów zawiera aż 20 ćwiczeń o wielu stopniach trudności, które stymulują rozwój intelektualny i poznawczy dzieci. Programy posiadają rekomendacje psychologów i pedagogów."

 
NALEŻY ZNALEŹĆ RÓŻNICĘ - ŚWIETNA SPRAWA!

Jak mówi Agnieszka Malińska z firmy FORMAT: ,, Dostęp do komputera, Internetu i gier komputerowych powoduje, że coraz młodsze dzieci wykazują zainteresowanie tą formą rozrywki. Kupując gry, rodzice nie zawsze kierują się walorami edukacyjnymi, najczęściej ulegają presji dzieci. Dużą ich stanowią przepełnione agresją gry walki ale są również gry i programy o charakterze edukacyjnym, uczące podejmowania decyzji i logicznego myślenia. Można w nich regulować tempo i stopień trudności. Dzieci i młodzież wykonując proste zadania rozwijają umiejętność samodzielnej nauki, utrwalają wiadomości i kształtują pamięć, a wszystko to w formie zabawy”.

PANI AGNIESZKO W 100% MA PANI MOJE I SĄDZĘ, ŻE NIE TYLKO MOJE POPARCIE! 
UCZYMY SIĘ SEGREGACJI ŚMIECI - JAKIEŻ TO PRZYDATNE!!!! 

Atrakcją programu są także ćwiczenia ruchowe, podczas których dziecko może odpocząć :D
POSZERZA WIEDZĘ, UCZY KONCENTRACJI, ROZWIJA PAMIĘĆ – A TO WSZYSTKO BEZ PRZEMOCY!!!Wystarczy tylko 15 minut dziennie zabawy z programem, aby dziecko sprawnie wykorzystywało swoją pamięć, lepiej przyswajało szkolną wiedzę oraz ją wykorzystywało w praktycznych zadaniach. Program edukacyjny Akademia Umysłu JUNIOR, może zatem okazać się doskonałym prezentem z okazji Dnia Dziecka, który nie tylko będzie bawić, ale przede wszystkim aktywnie wpływać na rozwój intelektualny.


To właśnie ćwiczenia i zadania zamieszczone w tym programie powodują, że dziecko rozbudza swoją ciekawość poznawczą i chce zdobyć jak najwięcej praktycznych informacji.

Dając dziecku ten program umożliwiasz mu jego lepszy rozwój. Zwłaszcza w młodym wieku, kiedy umysł jest chłonny i pojemny jak gąbka. A to, co wypracuje za młodu będzie mu procentować w przyszłości. :DDLATEGO NIE CZEKAJ! TYLKO SPRAWDŹ CO W SWOJEJ OFERCIE MA AKADEMIA UMYSŁU DLA DZIECI !

Dziękuję AKADEMII za mile spędzone chwile :]


______________________________________
Kochani to tyle na dziś, uciekam na fejsika ogłosić aż pięciu zwycięzców zabawy z AKADEMIĄ UMYSŁU! – Kto tym razem otrzyma program z serii JUNIOR?
Okaże się niebawem:]

9 komentarzy:

 1. Zapowiada się świetna zabawa dla dziecka.

  OdpowiedzUsuń
 2. marta kaszubamaja 23, 2014

  czasai gdy patrzę jak 7mio letnia dziewczynka ciąle gra na komputerze to aż mi się smutno robi. Ja w tym wieku jeszcze bawiłam się na podwórku w dom i robiłam obiady z piasku, trawy, kamieni i kwiatów :D ale takie gry to świetny pomysł, szczególnie dla dzieci, które tak lubią komputery :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny ten program :)
  Gdybym miała młodsze dziecko - chętnie bym kupiła, ale moja Lula już ma 9 lat i na dodatek jest rozwinięta :D jak nastolatka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mały podrośnie to też zaopatrzymy się w taką Akademię

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy pomysł na prezent na Dzień Dziecka :)

  Chwilowo nie mam dzieci, więc nie skuszę się na tego typu produkt ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo fajna forma zabawy i nauki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. mamy taka akademię i jest całkiem fajna :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ha mam wszystkie na kompa wgrane :D świetne gry :)

  OdpowiedzUsuń

*Please do not paste links to blogs* Dziewczyny nie wklejajcie co komentarz linków do waszych blogów - potrafię was znaleźć. :)

Włączona funkcja moderowania komentarzy pozwoli na zachowanie miłej atmosfery w tej sferze sieci.
Z uwagi na słaby zasób słów niektórych niewyżytych jednostek, ta funkcja będzie sprawdzała się rewelacyjnie. :)
* CZYTASZ? SKOMENTUJ - NIE CZYTASZ - NIE KOMENTUJ *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...