About

♥contact with mezebratestuje@gmail.com
_______BLOGUJEMY& TESTUJEMY I SZCZERZE OPINIUJEMY!!!________
__________________
ODWIEDZĘ KAŻDEGO KOMENTUJĄCEGO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI : )poniedziałek, 1 grudnia 2014

BŁONNIK JABŁKOWY Suplement diety

Zdrowe odchudzanie? Jestem na tak.
Nie mam powodu, aby wstrzymywać swoją wagę. Mam 170cm i ważę na obecną chwilę 53kg. 
Nie odchudzam się. Błonnik spożywała moja mama, która nieustannie walczy
z wagą.
Zbyt dużo na temat błonnika nie napiszę, gdyż jest on powszechnie znanym środkiem odchudzającym. Czy dobrze to ujęłam w słowa? Chyba nie. Błonnik sam w sobie nas nie odchudzi, on wspomoże przemianę materii i wypełni nasz żołądek. Co znaczy, że wypełni nas żołądek? Spowoduje, że nie będziemy odczuwali potrzeby wypełniania naszego brzuszka dodatkowym pokarmem, który zamiast dodać nam sił, spowoduje powiększenie tkanki tłuszczowej.

Moja mama spożywała ten błonnik według zaleceń producenta. Nie jest on smaczny, ale jak to mówią – żaden dobry środek nie jest smaczny-. Jednak czego się nie robi, by pomóc sobie w walce z dodatkowymi kg?
 

Mamusia: Błonnik spożywałam według zaleceń - od 1 łyżeczki (ok. 3,5 g). Po kilku dniach, zwiększyłam dawkę ponieważ dalej odczuwałam głód tak jak wcześniej. Zwiększając dawkę uważałam aby nie przekroczyć 20 g preparatu na dobę. Kiedy ustanowiłam swoją ilość błonnika, która zaspokoiła moją potrzebę, byłam zadowolona z działania. Błonnik pęczniał i wypełniał mój żołądek, co przyczyniło się do mniejszej ilości spożywanych przeze mnie pokarmów. Jestem zadowolona z działania błonnika. I polecam go wszystkim walczącym z wagą. Myślę, że jeśli zastosujecie się do wskazówek producenta, zrzucicie niechciane kilogramy. I w zdrowy sposób będziecie cieszyć się swoją wagą.
Czego życzy wam mama Zebry.
Powodzenia!
Przeznaczenie:
Błonnik pokarmowy to zespół substancji wchodzących w skład ścian komórkowych roślin, który charakteryzuje się tym, iż nie jest trawiony ani wchłaniany w przewodzie pokarmowym człowieka. Po spożyciu wchłania wodę i pęcznieje, wypełniając żołądek i zmniejszając poczucie głodu. Przyjmowanie błonnika polepsza pracę jelit i przyspiesza wydalanie, skracając w ten sposób czas kontaktu masy pokarmowej ze ścianami przewodu pokarmowego. Dlatego też dieta bogata w błonnik sprzyja w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu i trój glicerydów we krwi. Pomaga również w zaparciach i biegunce oraz w oczyszczaniu organizmu z toksyn i metali ciężkich.
  ____________


http://www.gal.com.pl/


GAL– dziękujemy !
 6 komentarzy:

 1. Ciekawa recenzja :) ale z Ciebie chudzinka Zebra! Też mam 170cm ale większą wagę... więc chyba błonnik? ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. przydatne informacje ;)
  ja mam jakiś blonnik w domu ale żadko używam ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. błonnik lubię, ja w tej chwili jestem na etapie colonu C

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja tam wole świeże jabłuszka.

  OdpowiedzUsuń
 5. o ja tez wole jabłuszka :D

  OdpowiedzUsuń

*Please do not paste links to blogs* Dziewczyny nie wklejajcie co komentarz linków do waszych blogów - potrafię was znaleźć. :)

Włączona funkcja moderowania komentarzy pozwoli na zachowanie miłej atmosfery w tej sferze sieci.
Z uwagi na słaby zasób słów niektórych niewyżytych jednostek, ta funkcja będzie sprawdzała się rewelacyjnie. :)
* CZYTASZ? SKOMENTUJ - NIE CZYTASZ - NIE KOMENTUJ *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...