About

♥contact with mezebratestuje@gmail.com
_______BLOGUJEMY& TESTUJEMY I SZCZERZE OPINIUJEMY!!!________
__________________
ODWIEDZĘ KAŻDEGO KOMENTUJĄCEGO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI : )piątek, 9 listopada 2018

Tołpa – regenerujący płyn do higieny intymnej.Okolice naszego ciała są różne. Człowiek jest tak stworzony, że jedne części ciała mogą być narażone na różne czynniki zewnętrzne i nic im nie będzie, ale są też takie na które trzeba szczególnie uważać i odpowiednio o nie dbać.
Taką strefą są okolice intymne.  Zapewne wiele z Was słyszało o różnych infekcjach tej okolicy. A wiecie, że grzybica może powstać w skutek antybiotykoterapii? Sama znam osoby, które po leczeniu antybiotykami wpadały w załamanie psychiczne bo musiały odwiedzać ginekologa kilka razy w tygodniu – ponieważ nie jest łatwo zakwasić organizm i wyleczyć.


TOŁPA przychodzi o na ratunek w różnych sytuacjach życia. Ale najważniejsze jest to, aby w odpowiedni sposób zapobiegać – bo leczenie nie dość, że jest trudne to i kosztowne. Stąd pojawił się wspaniały płyn do okolic intymnych który….
Zapobiega różnego typu nieprzyjemnościom :] Ważne aby codziennie odpowiednio pielęgnować tę delikatną strefę a wszystko powinno pozostać w odpowiedniej fazie.


Ten płyn ma bardzo delikatny i przyjemny zapach – ale co ważniejsze w tym przypadku to fakt, że odpowiednio dba o okolice intymne i łagodzi wszelkiej maści podrażnienia.

Nie podrażnia
Nie uczula
Regeneruje
Chroni

= Warto go mieć w domu!
Polecam ZEBRA!

4 komentarze:

 1. Lovely, Have a great weekend.

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

  OdpowiedzUsuń
 2. świetnie, że ten płyn dobrze się sprawdził. zawsze używam to tej okolicy specjalnych, dedykowanych kosmetyków.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam akurat inny płyn do higieny intymnej tej marki. Jest ok, ale nie pobija mojego ulubieńca. A że Tołpy nie lubię to więcej po niego nie sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię ich produkty i chętnie do nich wracam

  OdpowiedzUsuń

*Please do not paste links to blogs* Dziewczyny nie wklejajcie co komentarz linków do waszych blogów - potrafię was znaleźć. :)

Włączona funkcja moderowania komentarzy pozwoli na zachowanie miłej atmosfery w tej sferze sieci.
Z uwagi na słaby zasób słów niektórych niewyżytych jednostek, ta funkcja będzie sprawdzała się rewelacyjnie. :)
* CZYTASZ? SKOMENTUJ - NIE CZYTASZ - NIE KOMENTUJ *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...