About

♥contact with mezebratestuje@gmail.com>
_______BLOGUJEMY& TESTUJEMY I SZCZERZE OPINIUJEMY!!!________
__________________

ODWIEDZĘ KAŻDEGO KOMENTUJĄCEGO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI : )
__________________


Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Rejestracja do Avon jest bezpłatna., zostań konsultantką i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. To zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.


środa, 29 października 2014

HALLOWEEN: nails :]31. października jest dniem, w którym obchodzi się Halloween – dla Ameryki jest to drugie najważniejsze święto zaraz po Bożym Narodzeniu. W tym czasie przed domami pojawiają się różne symbole, a wśród nich najpopularniejszy motyw – dynia z zębami. Ma być ona straszna, to też niektórzy robią wszystko, aby była ona jak najbardziej przerażająca. Nie tylko dynia jest symbolem Halloween, ale również trupie czaszki, czarownice, duchy itp.
[ WSZYSTKIE WZORKI RĘCZNIE MALOWANE - TO NIE SĄ NAKLEJKI ! ]
Dlatego też przedstawiam kilka wzorków odpowiednich na tę noc. Są to wzorki bardzo proste w wykonaniu, nie zajmujące dużo czasu. Daj się ponieść odrobinie szaleństwa i wykorzystaj jego motywy na swoich paznokciach.Jak wykonać poszczególne wzorki, oraz wszystko inne na ten temat znajdziecie na blogu STREFAURODY TUTAJ – gdzie serdecznie zapraszam :)

15 komentarzy:

*Please do not paste links to blogs* Dziewczyny nie wklejajcie co komentarz linków do waszych blogów - potrafię was znaleźć. :)

Włączona funkcja moderowania komentarzy pozwoli na zachowanie miłej atmosfery w tej sferze sieci.
Z uwagi na słaby zasób słów niektórych niewyżytych jednostek, ta funkcja będzie sprawdzała się rewelacyjnie. :)
* CZYTASZ? SKOMENTUJ - NIE CZYTASZ - NIE KOMENTUJ *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...