About

♥contact with mezebratestuje@gmail.com
_______BLOGUJEMY& TESTUJEMY I SZCZERZE OPINIUJEMY!!!________
__________________
ODWIEDZĘ KAŻDEGO KOMENTUJĄCEGO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI : )czwartek, 30 lipca 2015

ZAP-IT – Prawdziwa ulga po ukąszeniu komara i nie tylko!Mieliśmy nadzieję że ZAP-IT zdziała cuda i recenzja nam się uda! No i jak myślicie? Udała się recenzja? Jesteśmy zadowoleni? Zapraszamy do czytania – a sami się przekonacie, że ZAP-IT to coś niezwykłego, czego może jeszcze nie znacie! A może znacie lecz jeszcze nie macie? 

Na początek może troszkę o samym produkcie :]
NIE DRAP TEGO! ZAP-ITnij to!

 • ZAP-IT jest rewolucyjnym, kieszonkowym urządzeniem, które niezwykle skutecznie uwalnia od uczucia swędzenia i obrzęku po ukąszeniu komarów,  innych insektów, pokrzyw czy meduz!
 • ZAP-IT błyskawicznie redukuje zaognienia i uczucie swędzenia. Szczególnie przydatny dla wszystkich, którzy reagują alergicznie na ukąszenia insektów, jak i tych, którzy nie tolerują stosowania środków odstraszających owady!
 • Noś go przy sobie! Przyda się nad wodą, w lesie, na działce, w ogrodzie, na polu, na rower czy na boisku! Pozbądź się uczucia swędzenia po ukąszeniu komara, meszek, pokrzywy  i innych insektów!
 • Gdziekolwiek idziesz, cokolwiek robisz nie możesz pozbyć się ryzyka ukąszenia komara lub innych insektów! Środek odstraszający owady pomaga, ale jak wszyscy wiemy, one i tak znajdą sposób, by Cię dopaść! Dobrze, żebyś miał ZAP-IT przy sobie, ale także w swojej domowej apteczce, w bagażu podróżnym czy sportowej torbie! Nigdy nie wiesz kiedy Cię coś ukąsi! JAK DZIAŁA ZAP-IT?

  • Klikając ZAP-IT kilka razy wokół ukąszenia uzyskuje się efekt hamowania wydzielania się histaminy, która 
  • powoduje uczucie świądu. Toksyny zostają zneutralizowane bez negatywnego efektu dla skóry, co zatrzymuje rozwój ogniska zaognienia i uczucie swędzenia. Najbardziej skuteczne jest kliknięcie 5x wokół miejsca ukąszenia i 2x w samo centrum ukąszenia.
  •  
  • Błyskawicznie niweluje uczucie swędzenia i chęć podrapania się. Likwiduje zaognienia i przebarwienia skóry. Łatwy w użyciu nadaje się do zastosowania na ukąszenia większości insektów.
  • Stosowanie ZAP-IT jest całkowicie bezpieczne dla ciała człowieka!
 

I teraz uwaga!
Zebra testowała razem  z rodziną! I jesteśmy pod wrażeniem działania tego małego urządzenia, które wygląda na zabawkę-ale nią nie jest! :] Mamy bardzo wrażliwe ciała, jeśli chodzi o komary, całe szczęście, że w tym roku nie ma ich zbyt wiele, ale jeszcze nie koniec lata… Dlatego warto zaopatrzyć się w ZAP-IT, by móc cieszyć się nawet po ugryzieniu! :]
Zaraz po ugryzieniu, przykładamy ZAP-IT do swędzącego miejsca, pstrykamy i po chwili uczucie swędzenia, pieczenia ZNIKA! To działa! Naprawdę działa! To niezwykłe urządzenie, powstrzymuje swędzenie natychmiast. To nie to samo co różnego typu maści czy inne specyfiki. To po prostu DZIAŁA!


Syn kiedy tego użył po raz pierwszy, troszkę się przestraszył, bo poczuł jakby prąd go przeszył. Ale później już się przyzwyczaił, i sam sobie „strzela” w miejsce pogryzione. ZAP-IT jak to sam określił ma w sobie moc, i to nie byle jaką! :]
Użycie nie jest skomplikowane. Wystarczy przyłożyć do miejsca ugryzienia, i pstryknąć kilka razy. ZAP-IT wystarcza na 1000 ugryzień! :]
 


No i jak kochani, chyba nie będziecie się dłużej zastanawiali czy warto czy nie zakupić to urządzenie. Nie opierajcie się tylko na moich słowach, poczytajcie recenzje dostępne na innych blogach i sami zobaczycie, że ZAP-IT to złoty środek na różnego rodzaju ugryzienia! Malutki, poręczny, można go mieć zawsze przy sobie – to go wyróżnia na tle innych produktów.
Wydajny i skuteczny naprawdę BEZPIECZNY! – SPRAWDZA SIĘ!
 POLECAMY!
Dostępny – TUTAJ! 

Cena ZAP-IT - 29,90zł + 6zł za przesyłkę (list polecony). 

Dziękujemy firmie za możliwość przetestowania tego niezwykłego produktu. Nasza opinia jest szczera i nic na nią nie ma wpływu!
POLECAMY!


http://www.zap-it.pl/index.html


15 komentarzy:

 1. My też Zap-it mamy i bardzo go kochamy :)
  Nie spodziewałam się takiego działania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny taki gadżet przynoszący ulgę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przydatny gadżet :)

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie na blogu, również recenzja tego produktu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczny wynalazek! Coś w sam raz dla nas , a zwłaszcza dla młodej która wiecznie się drapie a wszelkie komarzyce bardzo niestety ją lubią :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie przynosi niesamowitą ulgę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. very inserting product

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home

  OdpowiedzUsuń
 8. Interesujący produkt :)

  OdpowiedzUsuń
 9. To jest coś! Uwielbiam go, pomógł przy niejednym ugryzieniu!

  OdpowiedzUsuń
 10. Pierwszy raz widzę taki produkt, rewelacja:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie słyszałam nigdy o nim, ale dobrze wiedzieć, że istnieje:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ciekawe. Mnie komary raczej omijaja, ale jak juz ukluja, to znaczy ze innym juz krwi zabraklo i znaczy to tez, ze moje dwa uklucia jatrza sie bardziej niz cala masa ukluc na innych cialach, cierpie wtedy straszliwie, widocznie nie pasujemy do siebie, tzn ja i komary i vice versa :)

  OdpowiedzUsuń
 13. super sprawa, nawet nie wiedziałam że takie coś jest :-)

  OdpowiedzUsuń

*Please do not paste links to blogs* Dziewczyny nie wklejajcie co komentarz linków do waszych blogów - potrafię was znaleźć. :)

Włączona funkcja moderowania komentarzy pozwoli na zachowanie miłej atmosfery w tej sferze sieci.
Z uwagi na słaby zasób słów niektórych niewyżytych jednostek, ta funkcja będzie sprawdzała się rewelacyjnie. :)
* CZYTASZ? SKOMENTUJ - NIE CZYTASZ - NIE KOMENTUJ *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...