About

♥contact with mezebratestuje@gmail.com>
_______BLOGUJEMY& TESTUJEMY I SZCZERZE OPINIUJEMY!!!________
__________________

ODWIEDZĘ KAŻDEGO KOMENTUJĄCEGO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI : )
__________________


Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Rejestracja do Avon jest bezpłatna., zostań konsultantką i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. To zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.


wtorek, 27 września 2016

Bądź EKO w 100%!W obecnych czasach, co druga osoba jest EKO. Z kim nie rozmawiam, każdy nazywa siebie EKO – mamą, lub EKO-tatą. No to skoro wszędzie brzmi EKO – to dlaczego by nie zaopatrzyć się w EKO TORBĘ? Wówczas, będziecie na 100% EKO :]


Zapraszam wszystkich EKO do zapoznania się z fajnymi torbami, oczywiście EKO w sklepie littlethings :] Każda z prezentowanych toreb, ma swój unikalny napis – i kosztuje tylko 22,50zł – TUTAJ.


I jak Wam się podobają EKO TORBY? Skusicie się na jedną z nich? A może sprawicie komuś po prostu prezent w postaci takiej torby? A te dwie torby kosztują odrobinkę więcej niż te wyżej – ale jeśli chce się być EKO to chyba 26,50zł nie przeraża :]
 Littlethings - POLECA ZEBRA.

5 komentarzy:

*Please do not paste links to blogs* Dziewczyny nie wklejajcie co komentarz linków do waszych blogów - potrafię was znaleźć. :)

Włączona funkcja moderowania komentarzy pozwoli na zachowanie miłej atmosfery w tej sferze sieci.
Z uwagi na słaby zasób słów niektórych niewyżytych jednostek, ta funkcja będzie sprawdzała się rewelacyjnie. :)
* CZYTASZ? SKOMENTUJ - NIE CZYTASZ - NIE KOMENTUJ *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...