About

♥contact with mezebratestuje@gmail.com>
_______BLOGUJEMY& TESTUJEMY I SZCZERZE OPINIUJEMY!!!________
__________________

ODWIEDZĘ KAŻDEGO KOMENTUJĄCEGO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI : )
__________________


Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Rejestracja do Avon jest bezpłatna., zostań konsultantką i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. To zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.


wtorek, 21 lutego 2017

A little walk down memory lane :]Od kiedy powróciliśmy do domu  nie mogę doprowadzić moich paznokci do “naturalnych” rozmiarów. Ale nie poddam się, i mam nadzieję, że niebawem będę mogła pokazać je w takiej długości jaką miałam zawsze.
Kolejny raz odsłaniam przed wami, piękny lakier ZILA FLASH Lanti 116 od Drogeria.pl .Oraz wspaniałe naklejki prosto ze sklepu Edbeauty.pl

 
Nie będę po raz setny opisywała właściwości lakieru, bo nie ma to sensu. Dlatego też zapraszam na luźniejszy post z cyklu „A little walk down memory lane” :)


Jak się wam podoba?
A może się nie podoba?

O lakierze  ZILA FLASH Lanti 116 możecie poczytać TUTAJ. Może warto odświeżyć pamięć? :]
Jeśli coś jest dobre, to warto wspominać z uśmiechem na twarzy.Dziękuję Drogeria.pl i dziękuję Edbeauty.pl.

14 komentarzy:

*Please do not paste links to blogs* Dziewczyny nie wklejajcie co komentarz linków do waszych blogów - potrafię was znaleźć. :)

Włączona funkcja moderowania komentarzy pozwoli na zachowanie miłej atmosfery w tej sferze sieci.
Z uwagi na słaby zasób słów niektórych niewyżytych jednostek, ta funkcja będzie sprawdzała się rewelacyjnie. :)
* CZYTASZ? SKOMENTUJ - NIE CZYTASZ - NIE KOMENTUJ *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...