About

♥contact with mezebratestuje@gmail.com
_______BLOGUJEMY& TESTUJEMY I SZCZERZE OPINIUJEMY!!!________
__________________
ODWIEDZĘ KAŻDEGO KOMENTUJĄCEGO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI : )sobota, 30 stycznia 2016

VITAGAL WITAMINA D3 1000 IU / NA WZROK GALWitaminy w życiu każdego człowieka powinny być ważne. Ale nie są… Osobiście znam ludzi, którzy twierdzą, że nie potrzebują żadnych witamin wystarczy, że raz dziennie zjedzą pomarańczkę. No po prostu śmiech wzbudza we mnie ten brak wiedzy. Nie jestem złośliwa, ale umówmy się…
W dobie dzisiejszej informacji, a raczej dostępu do niej – nie jest trudno poczytać mądre treści. Ja już nie potrafię tłumaczyć, nie mam ochoty mówić każdemu z osobna  jak ważna dla człowieka jest witamina D3. 

Nie będę robiła wykładu na ten temat, bo jak wspomniałam wyżej dostęp do informacji na temat witaminy D3 jest obszerny, i każdy zainteresowany może zapoznać się z tą witaminą bliżej a wówczas podjąć decyzję czy WARTO. A Ja powiem Wam tak – WARTO! I nie ma się nad czym zastanawiać.
 


Witamina, którą brałam ostatnimi czasy pochodzi z firmy GAL. 60 kapsułek, maleńkich żółtych jak słoneczko – łatwych do połknięcia o mocy 1000 IU.

Jedna na dzień. Czy to aż tak wiele aby wspomóc swój organizm?


* Sposób użycia:
1 kapsułka dziennie podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. 

 Przeznaczenie:

Jedna kapsułka dostarcza 1000 IU witaminy D3, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz bierze udział w procesie podziału komórek. Jest ona również pomocna we właściwym wchłanianiu wapnia i fosforu oraz utrzymaniu prawidłowego stężenia wapnia we krwi. Witamina D3 pomaga także w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Witaminę zawieszono w zimnotłoczonym oleju z nasion wiesiołka.
 

Kochani zadbajcie o siebie, bo jeśli sami tego nie zrobicie to nikt za Was tego nie zrobi. 


Pamiętajcie również, aby razem z witaminą D3 zażywać witaminę K2 Obie te witaminy są niezbędne do prawidłowego wchłanianiu wapnia  i fosforu odgrywając istotną rolę w utrzymaniu zdrowia naszych kości i zębów. A przecież o to chodzi prawda? :]

*Polecam książkę
Jerzy Zięba 
W tej książce jest wszystko to, czego lekarz Wam nie powie. WARTO! Ja właśnie pożyczyłam ją rodzinie, lecz mam nadzieję, że odzyskam ją w całości :]

A czy odpowiednio dbamy o nasze oczy


Kochani, w jaki sposób dbacie o oczka? Czy zażywacie jakieś suplementy? Gal zadbał nie tylko o naszą urodę ale i o zdrowie. W zdrowym ciele zdrowy duch prawda?
Kapsułki na wzrok – polecane są  osobom pracującym przy komputerze – czyli ZEBRA. Prowadzącym pojazdy po zmroku – ZEBRA. Odczuwających zmęczenie oczu – ZEBRA.

 
Przeznaczenie:

Borówka czernica wspomaga prawidłowe funkcjonowanie siatkówki oka, pomaga chronić oczy przed działaniem wolnych rodników, wywiera korzystny wpływ na naczynia kapilarne w gałce ocznej, zwiększając jej odżywienie i dotlenienie.
Luteina i zeaksantyna zawarte w ekstrakcie z aksamitki wzniesionej znajdującym się w preparacie zaliczane są do rodziny karotenoidów i stanowią podstawowe barwniki w siatkówce oka. Witaminy C i E przyczyniają się do ochrony składników komórki przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Cynk wraz z witaminą A pomagają w utrzymaniu prawidłowego widzenia.
Preparat przeznaczony jest dla osób pracujących przy komputerze, prowadzących pojazdy po zmroku, narażonych na pracę w złym oświetleniu, odczuwających zmęczenie oczu, dla osób starszych.

 
Te kapsułki są duże w porównaniu do witaminy D3. Nie każdemu będzie łatwo przełknąć :] Ja nie mam na szczęście z tym problemu. Od kiedy przyjmuję NA WZROK  - moje oczy odpoczywają. Nie ważne czy pracuję przed monitorem, czy prowadzę pojazd w nocy – odpoczywają. Są odpowiednio nawilżone nie pieką i nie są podrażnione. Wpływ tego suplementu odczułam już po kilu dniach. I wiem, że będę je stosowała.


  

Taka ciekawostka dla osób planujących powiększenie rodziny ;] Czy wiecie, że Luteina to potoczna nazwa hormonu płciowego- progesteronu ?  Dla nas kobiet planujących powiększenie rodziny powinna być bardzo ważna. Ponieważ to właśnie luteina odpowiada za umożliwienie zapłodnienia, podtrzymanie ciąży i laktację. 

Polecam uzupełnić swoje życie w suplementy. Z serca polecam zaopatrzyć się właśnie w firmie GAL, gdyż jak wiemy GAL dba o nasze ciała od wewnątrz aż na zewnątrz :]

http://www.gal.com.pl/produkty/suplementy-diety/vitagal-witamina-d3-1000-iu.html

Pragnę również poinformować, że na moją opinię nie ma wpływu fakt, iż powyższe suplementy otrzymałam od firmy GAL. Opinia jest tylko moja, a że z firmą Gal współpracuję już bardzo długo i mogłam się przekonać o kosmetykach tej firmy jak i suplementach – dlatego też ze świadomością mogę je REKOMENDOWAĆ.
7 komentarzy:

 1. nigdy o nich nie słyszałam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. hmm mój wzrok ostatnio coś nie teges!

  OdpowiedzUsuń
 3. Taką witaminkę D to chętnie bym wzięła:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja na razie biorę B na mój trądzik :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czasem warto wziąć jakieś tabletki dla poprawy zdrowia

  OdpowiedzUsuń
 6. lubię produkty Gal, ale suplementów nie znam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Powinnam zaopatrzyć się w ten suplement :-)

  OdpowiedzUsuń

*Please do not paste links to blogs* Dziewczyny nie wklejajcie co komentarz linków do waszych blogów - potrafię was znaleźć. :)

Włączona funkcja moderowania komentarzy pozwoli na zachowanie miłej atmosfery w tej sferze sieci.
Z uwagi na słaby zasób słów niektórych niewyżytych jednostek, ta funkcja będzie sprawdzała się rewelacyjnie. :)
* CZYTASZ? SKOMENTUJ - NIE CZYTASZ - NIE KOMENTUJ *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...