About

♥contact with mezebratestuje@gmail.com>
_______BLOGUJEMY& TESTUJEMY I SZCZERZE OPINIUJEMY!!!________
__________________

ODWIEDZĘ KAŻDEGO KOMENTUJĄCEGO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI : )
__________________


Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Rejestracja do Avon jest bezpłatna., zostań konsultantką i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. To zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.


piątek, 1 września 2017

Wydawnictwo NIKO – Piaskowe obrazkiNiesamowita, jedyna w swoim rodzaju książeczka rozwijająca umysł-sprawność-kreatywność u dzieci!
Polecam jej zakup już z tego miejsca abyście mieli świadomość, że ta pozycja którą dziś przedstawiam to naprawdę FENOMEN.

Piaskowe obrazki
to kreatywna zabawa dla dzieci, polegająca na tworzeniu barwnych ilustracji z piasku. Każdy zestaw zawiera trzy obrazki, woreczki z kolorowym piaskiem oraz patyczek, za pomocą którego odkrywamy klejącą warstwę ilustracji. Przy tej zabawie wyobraźnia nie zna granic!
Na czym polega fenomen tej książeczki?
Otóż Kochani, tutaj nie malujemy kredkami czy farbami, tutaj tworzymy kreatywne obrazki kolorowym piaskiem. I nic w tym dziwnego, że efekt powala na kolana, ponieważ całość jest tak skonstruowana, aby dziecko mogło estetycznie wykonać swoje zadanie a później pochwalić się najbliższym. Oczywiście u nas kiedy wpadły dzieciaki do syna nie obyło się bez miliona pytań, skąd, jak, w jaki sposób, gdzie kupione. Wszystkie dzieci zostały odesłane na stronę Wydawnictwa i z tego co wiem kilka osób już jest w posiadaniu tej magicznej książeczki. Aż wstyd się przyznać, ale z przyjemnością sama zastąpiłabym antystresowe kolorowanki właśnie taką formą relaksu.


Specjalny patyczek pozwala delikatnie odklejać kawałek po kawałku, a kolorowy piasek nakładany na odkryte miejsca można pięknie układać. Później kiedy wszystko jest przyklejone a na planszy mamy jeszcze jakieś drobinki piasku wystarczy je zdmuchnąć lub po prostu potrząsnąć obrazkiem i gotowe!


Wcięło mi gdzieś zdjęcia całego obrazka, a ta magiczna rybka została podarowana „dziewczynie” syna. No cóż w chwili obecnej podpisana rybka pręży swoje wdzięki w różowym pokoiku.  A to że dziewczyna mojego  syna zapytała delikatnie dlaczego jest zielono - fioletowa? Syn opowiedział „ Bo pływała w kolorowej wodzie” – No tak czasem jak rodzic przysłucha się rozmowie małolatów to po prostu musi powtrzymać się od śmiechu. Daję jakoś radę ;) Gorzej tatuś – on po prostu nie wytrzymuje i się śmieje.


Naprawdę polecamy zakup tej pozycji, dziecko będzie Wam wdzięczna za podarowanie tak wspaniałej i kreatywnej zabawy. Zabawy, która nie niszczy dziecięcej wyobraźni a wzbogaca ją
 i pomaga dojść do precyzyjnego ruchu dłoni.
Jeszcze raz serdecznie a wręcz całym sercem polecamy!!!
Cena 17,99zł – Tutaj :]
Pakiet "Piaskowe obrazki" zawiera:
- 3 obrazki
- 8 kolorów piasku
- patyczek

autor:                           Wydawnictwo NIKO
kod EAN:                       590-66-60386-09-4
Rok produkcji:               2017
zawartość:                     3 obrazki, 1 patyczek, 8 kolorów piasku
format obrazka:             160x200 mm
format opakowania:       172x255mm
opakowanie:                  tektura

Dziękujemy wydawnictwu NIKO, że tak pięknie dba o rozwój i spokojny sen wszystkich dzieci.
Polecamy – bo to co dobre polecamy z łatwością.
NIKO – dziękujemy!

8 komentarzy:

*Please do not paste links to blogs* Dziewczyny nie wklejajcie co komentarz linków do waszych blogów - potrafię was znaleźć. :)

Włączona funkcja moderowania komentarzy pozwoli na zachowanie miłej atmosfery w tej sferze sieci.
Z uwagi na słaby zasób słów niektórych niewyżytych jednostek, ta funkcja będzie sprawdzała się rewelacyjnie. :)
* CZYTASZ? SKOMENTUJ - NIE CZYTASZ - NIE KOMENTUJ *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...