About

♥contact with mezebratestuje@gmail.com
_______BLOGUJEMY& TESTUJEMY I SZCZERZE OPINIUJEMY!!!________
__________________
ODWIEDZĘ KAŻDEGO KOMENTUJĄCEGO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI : )wtorek, 28 sierpnia 2018

Beczka kamionka Z KOŁNIERZEM 8L garnek hermetyczny do kiszenia.Zagroda Cieszyn – poznajcie ten cudowny sklep z Zebrą!


Fantastyczna nazwa sklepu prawda? Z czym może kojarzyć Wam się zagroda? Różnie można kojarzyć ale jedno wam zdradzę! To sklep, który mieści się w Cieszynie, ma wspaniałą ofertę i świetne podejście do klienta!
W tym sklepie znajdziecie wszystko co potrzebne ale ja napiszę wam kilka słów odnośnie Beczki kamionki z kołnierzem.


Kto z Was nie lubi kiszonych ogórków? Albo ogólnie kiszonek? A czy ktoś wie, że najwspanialsze smaki są właśnie z kamionkowej beczki?
My większość życia kisimy ogórki, ale dopiero teraz wiemy jaki naprawdę mają smak! 

To zupełnie inne ogórki niż te, które wcześniej robiliśmy. Zapach? Smak? Prezencja? Ale prezencja beczki jest po prostu nie do przebicia!

Sklep wszystko co wysyła zabezpiecza. Moja wymarzona beczka przyszła do mnie w tak piękny sposób zapakowana, że naprawdę nie wiem co by musiało się stać aby uległa choćby najmniejszemu uszczerbkowi. 

Dzięki Bogu moja beczka  przyjechała do mnie w całości i ciężko mi ją było wydostać z opakowania. W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak wystawić ogromną 6 za sposób pakowania i dostawy! Zagroda Cieszyn – Zebra Was POKOCHAŁA!


Zobaczcie co Zagroda Cieszyn mówi :]
Garnek hermetyczny Przeznaczony do długotrwałego przechowywania żywności w warunkach ekologicznych, bez użycia konserwantów. Doskonale nadają się do kiszenia ogórków, kwaszenia kapusty, peklowania mięsa, przechowywania smalcu. Charakteryzuje je wysoka jakość, funkcjonalność i estetyczne wykonanie. – DOKŁADNIE!

SPOSÓB UŻYCIA
Wkładając pokrywkę w wypełniony wodą kołnierz garnka, odcinamy dopływ powietrza do wnętrza naczynia. Umieszczone w nim warzywa fermentując, wytwarzają dwutlenek węgla, który z czasem wypiera całkowicie powietrze. W ten sposób w garnku tworzy się atmosfera beztlenowa. Dojrzewające w niej przetwory nabierają niepowtarzalnego smaku. Uzupełnianie poziomu wody w kołnierzu (średnio raz na tydzień) zapobiega utracie szczelności zamknięcia. Dodatkowo, aby zmniejszyć parowanie wody z kołnierza, można do niego dolać nieco oleju jadalnego - w ten sposób ograniczamy częstotliwość niezbędnych jej uzupełnień.

WYMIARY
Szerokość: 26 cm
Wysokość: 31 cm
Pakowanie: Aby garnek na pewno dotarł w całości dbamy o najwyższą jakość pakowania. Zobacz jak pakujemy: Zebra pokazała Wam jak pakuje Zagroda Cieszyn :] Szczere gratulacje!


UWAGA!
Średnio na 100 garnków zaledwie 1 ulega uszkodzeniu w transporcie . W razie gdyby garnek przyszedł uszkodzony (rozbity lub u szczerbiony) należy wykonać zdjęcia garnka oraz opakowania, a następnie przesłać je na adres email sklepu.
Zagroda Cieszyn skontaktuje się z wami tak szybko jak to tylko będzie możliwe. A  po przesłaniu dokumentacji najczęściej na następny dzień roboczy wysyłają nowy garnek. – Czy ten sklep nie zasługuje na ORDER? :D
Ja Wam powiem, że nie wiem co by się musiało stać aby produkt przyszedł uszkodzony, wydaje mi się, że chyba tylko specjalnie wyrządzona szkoda może coś takiego spowodować.
Moja beczka jest cudowna! Wspaniale zachodzą w niej procesy, które nas cieszą! Wszystko wychodzi pyszne, smaczne i przede wszystkim zdrowe!

POLECAMY!
Ps.! Dla FANÓW Zebry specjalny kod zakupowy na garnki 5%! Wystarczy wpisać kod uprawniający do zniżki  -> zebra7

1 komentarz:

  1. Cute dish. Reminds me of winnie the pooh bear honey pot.

    http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

    OdpowiedzUsuń

*Please do not paste links to blogs* Dziewczyny nie wklejajcie co komentarz linków do waszych blogów - potrafię was znaleźć. :)

Włączona funkcja moderowania komentarzy pozwoli na zachowanie miłej atmosfery w tej sferze sieci.
Z uwagi na słaby zasób słów niektórych niewyżytych jednostek, ta funkcja będzie sprawdzała się rewelacyjnie. :)
* CZYTASZ? SKOMENTUJ - NIE CZYTASZ - NIE KOMENTUJ *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...