About

♥contact with mezebratestuje@gmail.com>
_______BLOGUJEMY& TESTUJEMY I SZCZERZE OPINIUJEMY!!!________
__________________

ODWIEDZĘ KAŻDEGO KOMENTUJĄCEGO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI : )
__________________


Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Rejestracja do Avon jest bezpłatna., zostań konsultantką i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. To zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.


niedziela, 13 listopada 2016

Wydawnictwo NIKO - Główka pracuje, teścik rozwiązuje. Sprawdziany wiedzy i umiejętności dla uczniów klas III.„Sprawdziany wiedzy i umiejętności szkolnych dla uczniów klas trzecich” mają na celu systematyczne badanie opanowanych przez nich umiejętności i przyswojonych wiadomości z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej. W ten sposób ukierunkują i przygotują do sprawdzianu na zakończenie pierwszego etapu edukacji szkolnej.


Książka przeznaczona dla uczniów klas III. Mój syn, mając zaledwie 8 lat powinien być w klasie II, ale dzięki byłemu rządowi, musiał pójść w wieku 6 lat i jest obecnie w klasie III. Czy się cieszę? Z uwagi na niego, nie ma to dla mnie znaczenia, ale patrząc na dzieci z jego klasy, czy też z klasy równoległej, wielu rodziców pluje sobie w twarz, że zdecydowało się puścić dziecko wcześniej do szkoły.


Ale nie o tym :]


Tym razem rewelacyjna książka od WYDAWNICTWA NIKO, z przeznaczeniem dla uczniów klas III.


Książka opracowana została w bardzo przystępny i zrozumiały sposób. Syn, z uwagi na fakt, że czytać potrafi od najmłodszych lat, sam zasiada do rozwiązywania zadań, a my mu tylko sprawdzamy. Ogromna radość dla rodzica, bo nie musimy z nim pracować.


Każdy test zawiera szczegółowy plan sprawdzanych umiejętności i nabytych wiadomości, kartę samooceny ucznia, miejsce na ocenę i komentarz nauczyciela oraz szczegółową instrukcję do sprawdzania i oceny.


Dlatego też, natychmiast po rozwiązanym teście, synuś przychodzi do nas abyśmy sprawdzili jego samodzielną pracę, wstawili punkty, i dali ocenę. Śmieje się, że w domu ma gorsze niż w szkole ;] No bo mama jak zobaczy, że jest coś krzywo napisane to obniża ocenę :p
I wychodzi na to, że w szkole ma 6 a w domu +5 :D Dobrze, dobrze – tak ma być :] 


Zadania są wspaniale opracowane, jeżeli dziecko lubi czytać ze zrozumieniem – no może nie tyle lubi, co potrafi – powinno poradzić sobie z tą książką w mgnieniu oka. U nas moje kochane dziecko, od zawsze lubiło jak dawałam mu treść, a później kombinowałam pytania czy to ustnie czy pisemnie. Zabierało mi to czas. A obecnie? Wydawnictwo NIKO przedstawiło tak interesujące i bogate książki, że ja nie tracę czasu, na kombinowanie i wymyślanie, a synuś ma wspaniałe zajęcie podczas wolnej chwili. Skoro sam, woli siedzieć i pracować z książką – no to BRAWO TY SYNUŚ!


Ta książka ma jeszcze jeden duży plus. Tematyka sprawdzianów została dopasowana do pór roku, zjawisk zachodzących w przyrodzie, świąt – jest bliska i przyjazna dziecku. Jak widzicie na zdjęciach, w książce znajduje się nie tylko sucha treść i pytania. Znajdziecie również przyrodę :] Np. „Podaj przykład łańcucha pokarmowego organizmów żyjących na polu”. Czy też należy uzupełnić tabelkę, która dotyczy roślin uprawnych.


BRAK NUDY – świetna zabawa – efektywna NAUKA. Tak najkrócej możemy napisać o tej pozycji.
Polecamy. Czy do pracy samodzielnej dla dzieci, które potrafią samodzielnie czytać, czy też do wspólnej pracy – rodzic – dziecko.


Koszt 12,99zł do kupienia TUTAJ.
POLECAMY i jak zwykle powtarzamy, że….

NAJLEPSZĄ FORMĄ EDUKACJI JEST NAUKA POPRZEZ ZABAWĘ!
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Wydawnictwa NIKO, zbliża się okres świąteczny, może warto pomyśleć o wartościowym prezencie?

Szczegółowe informacje:
autor: Monika Kozikowska
ISBN:978-83-932405-6-2
wydawca:Wydawnictwo NIKO
wydanie:2012, wydanie I
ilość stron:80 stron
format:195 x 275 mm
oprawa:miękka

11 komentarzy:

 1. Fajna książka my mamy z tego wydawnictwa też ciekawa książkę dla młodszych dzieci

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podobają mi się książki tego wydawnictwa. Nauka połączona z zabawą wchodzi dzieciom do głowy dużo szybciej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale surowa mama :D Bardzo przyjemna książeczka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie testy to świetna sprawa :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. pamiętam te czasy kiedy taekie cos wypelnialem :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne są takie książeczki dla dzieci:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mamy te testy ale do pierwszej klasy. Syn je uwielbiał. Ale jak ładnie twój syn pisze :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajne sa takie ksiązeczki, świetnie rozwijaja malucha

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajnie, że Twoje dziecko tak się garnie do nauki!

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

*Please do not paste links to blogs* Dziewczyny nie wklejajcie co komentarz linków do waszych blogów - potrafię was znaleźć. :)

Włączona funkcja moderowania komentarzy pozwoli na zachowanie miłej atmosfery w tej sferze sieci.
Z uwagi na słaby zasób słów niektórych niewyżytych jednostek, ta funkcja będzie sprawdzała się rewelacyjnie. :)
* CZYTASZ? SKOMENTUJ - NIE CZYTASZ - NIE KOMENTUJ *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...