About

♥contact with mezebratestuje@gmail.com>
_______BLOGUJEMY& TESTUJEMY I SZCZERZE OPINIUJEMY!!!________
__________________

ODWIEDZĘ KAŻDEGO KOMENTUJĄCEGO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI : )
__________________


Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Rejestracja do Avon jest bezpłatna., zostań konsultantką i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. To zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.


poniedziałek, 28 listopada 2016

Wydawnictwo NIKO – Ortografia z uśmiechem dla klasy 2 i 3.Dwie pozycje, które powinny być w każdym domu!
Ortografia. To słowo potrafi przerazić nie tylko dzieci, ale i dorosłych ludzi. Warto od najmłodszych lat ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, aby później nie mieć problemu.
Przecież rodzicom powinno zależeć na odpowiedniej edukacji swoich pociech prawda?

A jeśli zafundujemy dzieciom tego typu książeczki – to uważam, że problem z ortografią zniknie raz na zawsze.
Ortografia z uśmiechem dla klas 2.


Wydawnictwo Niko bardzo dba o wizualną stronę swych książek. Jak widzicie na zdjęciach nie wieje nudą, a barwy przyciągają wzrok i zachęcają do działania.
Oj wiem, nie każde dziecko lubi książki. Ale odpowiednie podejście rodziców do tematu i zmiana nastąpi - prędzej czy później.


Tak samo barwne strony, umilają pracę z tą książką. Nie da się przejść obojętnie obok tych książek. Po prostu się nie da. Nie widzę potrzeby pisania recenzji osobno do każdej z pozycji. Uważam, że to co napiszemy tutaj będzie odpowiednie aby podjąć decyzję czy kupić, czy też nie.

Obie książki prócz pięknych ilustracji mają wspaniałą treść dostosowaną odpowiednio do wieku dzieci. Na każdej stronie, znajduje się polecenie, bądź zadanie, które dziecko jest w stanie wykonać samodzielnie.

W książkach jest tyle wartościowego przekazu, że po jej przerobieniu (czy 2 czy 3) dziecko nabywa niesamowitą wiedzę, i umiejętności.
Zobaczcie na zdjęcia, są podpięte odpowiednio do wieku dzieci. Widzicie, że każde zadanie jest w taki sposób ułożone, aby dziecko mogło bez problemu je zrozumieć i wykonać?

Wybierz odpowiednio. Zastanów się, czy chcesz aby Twoje dziecko rozwijało się i kształciło swoje zdolności? Czy chcesz aby dziecko zasiadało do swojego biurka z uśmiechem na twarzy i nie marudziło, że znowu musi coś pisać, czegoś się uczyć?

Jeśli Twoje odpowiedzi na powyższe pytania są na TAK, to nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Cię na stronę NIKO do odpowiedniego działu :]

Ortografia z uśmiechem klasa 2 – KLIK 12,99
Ortografia z uśmiechem klasa 3 – KLIK 12,99

Zobacz, jeszcze inne interesujące i bardzo wartościowe pozycje od WYDAWNICTWA NIKO – WARTO!

Poleca Zebra z rodziną.
NIKO – bo to właśnie TOBIE powinno zależeć na rozwoju Twojego dziecka najbardziej.


10 komentarzy:

 1. To prawda że rodzicowi powinno zależeć na rozwoju dziecka:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiałam takie książeczki, kiedy sama byłam dzieckiem:)

  OdpowiedzUsuń
 3. niestety, z tego co widzę w szkole, to rodzice często nie ćwiczą nic z dziećmi w domu... uważają, że od nauki jest tylko i wyłącznie szkoła :/
  fajna sprawa takie książeczki ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo przydatne książki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbialiśmy z Juniorem takie książeczki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. fajna książeczka edukacyjna:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Może i bym poćwiczyła, ale raczej nie w taki sposób ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Takie książeczki są świetne. Sama jak byłam mała uwielbiałam wypełniać ćwiczenia tego typu i wyszło mi to na dobre, z ortografią nie mam problemów (może jedynie lekko z interpunkcją, ale to inna bajka xD). A do tego nie są aż takie drogie, a efekty mogą być naprawdę duże. :D

  OdpowiedzUsuń
 9. urocza ta książeczka:)
  Miłego wieczoru Kochana! ♥
  monikaozdoba.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

*Please do not paste links to blogs* Dziewczyny nie wklejajcie co komentarz linków do waszych blogów - potrafię was znaleźć. :)

Włączona funkcja moderowania komentarzy pozwoli na zachowanie miłej atmosfery w tej sferze sieci.
Z uwagi na słaby zasób słów niektórych niewyżytych jednostek, ta funkcja będzie sprawdzała się rewelacyjnie. :)
* CZYTASZ? SKOMENTUJ - NIE CZYTASZ - NIE KOMENTUJ *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...