About

♥contact with mezebratestuje@gmail.com>
_______BLOGUJEMY& TESTUJEMY I SZCZERZE OPINIUJEMY!!!________
__________________

ODWIEDZĘ KAŻDEGO KOMENTUJĄCEGO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI : )
__________________


Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Rejestracja do Avon jest bezpłatna., zostań konsultantką i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. To zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.


wtorek, 14 lutego 2017

Wydawnictwo NIKO-Wodne kolorki - morskie zwierzęta +4„Seria „Wodne kolorki to wspaniała zabawa, w której dzieci odkrywają świat kolorów. Wystarczy, że zwilżysz pędzelek wodą i możesz zacząć malować, a twój rysunek zmieni się w piękny barwny obrazek. „Wodne kolorki” to doskonała propozycja dla wszystkich dzieci., które chcą zacząć przygodę z farbami. To również edukacja, w której dzieci uczą się liczyć i pisać”.


Wiecie, że moje starsze dziecko już dawno nie jest czterolatkiem. Ale jak miałam odmówić mu przyjemności powrotu do dziecięcej beztroski? Gdzie można barwić obrazki pędzelkiem i wodą… :]Nie mogłam, dlatego dziś przedstawiam wam moi kochani fajną książeczkę dla małych dzieci, które nie tylko rozwiną zdolności malarskie, ale również nauczą troszkę liczyć i troszkę pisać :]
Do zabawy wystarczy woda i pędzelek. Malując wodą po pięknych ilustracjach, obrazki zmieniają swą barwę – a dziecko uruchamia wyobraźnie :]


Ciekawe zagadki zmuszą dziecko do myślenia, a odpowiedzi jakie możecie usłyszeć mogą was rozbawić do łez :] Czego Wam życzę!
Cena 6.90zł – do kupienia TUTAJ
Dziękuję Wydawnictwu NIKO. Fakt, że książeczkę otrzymałam nie wpływa na jakość mojej recenzji. Szczerze i świadomie POLECAM JEJ ZAKUP.


 


13 komentarzy:

 1. Zawsze lubiłam jako dziecko wodne kolorowanki. Moim córkom też takie będę kupować.

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie kolorowanki to całe moje dzieciństwo, nigdy nie miałam talentu plastycznego więc takie zabawy były dla mnie idealne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale fajna :) pamiętam że sama kiedyś takie miałam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak byłam mała uwielbiałam takie kolorowanki :D

  OdpowiedzUsuń
 5. jeju jak ja uwielbiałam kolorowanki :(
  Sandicious

  OdpowiedzUsuń
 6. Sama bym pomalowała :D Pamiętam, że gdy byłam dzieckiem często mama mi kupowała takie książeczki do kolorowania pędzelkiem :)

  OdpowiedzUsuń

*Please do not paste links to blogs* Dziewczyny nie wklejajcie co komentarz linków do waszych blogów - potrafię was znaleźć. :)

Włączona funkcja moderowania komentarzy pozwoli na zachowanie miłej atmosfery w tej sferze sieci.
Z uwagi na słaby zasób słów niektórych niewyżytych jednostek, ta funkcja będzie sprawdzała się rewelacyjnie. :)
* CZYTASZ? SKOMENTUJ - NIE CZYTASZ - NIE KOMENTUJ *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...