About

♥contact with mezebratestuje@gmail.com>
_______BLOGUJEMY& TESTUJEMY I SZCZERZE OPINIUJEMY!!!________
__________________

ODWIEDZĘ KAŻDEGO KOMENTUJĄCEGO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI : )
__________________


Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Rejestracja do Avon jest bezpłatna., zostań konsultantką i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. To zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.


środa, 3 maja 2017

GAŚNICE DOMOWE – OGNIOCHRON – MUSISZ TO MIEĆ!Postanowiłam nie czekać. Dlaczego?
Bo uważam, że taki gadżet jest potrzebny w każdym domu/mieszkaniu niezależnie od wielkości :] Mam nadzieję, i już na wstępie pragnę to zaznaczyć, że nigdy nie będę musiała sprawdzać jak działa. Czego życzę wszystkim! Ale … Lepiej mieć niż niemieć prawda?


Ogniochron który otrzymałam jest bardzo ciężki. Ale co się z tym wiąże? Fakt, że ma dużą pojemność bo aż 2 litry! Tak kochani ta gaśnica płynowa ma 2 litry + wieszak metalowy, który pozwoli powiesić gaśnicę w dowolnie przez nas wybranym miejscu.
 
 U mnie będzie wisiała w honorowym miejscu – a co! Niech widzą wszyscy którzy przychodzą, że Zebra jest zabezpieczona i jest z tego dumna! Kilka słów od PRODUCENTA – chwała TYM którzy wpadli na tak świetny pomysł!

Gaśnica płynowa idealna do stosowania w kuchni, np. do palących się olejów i tłuszczy. 

Domowa 2 to pierwsza na rynku gaśnica płynowa dedykowana specjalnie do zastosowań domowych. Urządzenie przeznaczone jest do gaszenia domowych pożarów ciał stałych, cieczy palnych, ciał stałych topiących się oraz specjalnie do tłuszczów jadalnych (grupy pożarów ABF). Można nim gasić urządzenia elektryczne pod napięciem do 1000 V, z zachowaniem bezpiecznej odległości min. 1 m od gaszonego przedmiotu.

Optymalna wielkość gaśnicy (zastosowana ilość środka gaśniczego), ciężar i łatwość obsługi powodują, że urządzenie to poradzi sobie z większością pożarów mogących wybuchnąć w mieszkaniu, będąc nawet w niedoświadczonych rękach. Należy jednak pamiętać, iż każde urządzenie gaśnicze przeznaczone jest do gaszenia pożarów w zarodku.
Jak widzicie, ta gaśnica przeznaczona jest do gaszenia pożarów w zarodku – oby nigdy nawet taki zarodek nie pojawił się w naszym – waszym – domu.


 Sami możecie wybrać taki rodzaj gaśnicy i w takiej kolorystyce – w jakiej tylko chcecie. Z dostępnych tutaj ja wybrałam tę czerwoną, bo jak wspominałam w socjal mediach to właśnie ona będzie najbardziej pasowała do wystroju wnętrza jaki u nas panuje i będzie panował.
Wybór jest duży. Jeśli macie ochotę na gaśnice przeznaczoną do kotłowni czy garażu – wystarczy kliknąć tutaj :]A może macie ochotę podarować komuś mądry prezent? To zobaczcie na te DALMATYŃCZYK & ŁOWICKA
Polecamy naprawdę polecamy, gdyż bezpieczeństwo przede wszystkim! A skoro można połączyć bezpieczeństwo z elementem ciekawej i interesującej ozdoby to dopiero strzał w 10! :]

 
https://www.gasnicedomowe.pl/polecane.html

6 komentarzy:

 1. Przyznam szczerze, że nie mam gaśnicy w domku ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmmm człowiek o takich rzeczach jakoś nie myśli, a w sumie bardzo przydatny sprzęt, pośrednio ratujący życie.

  OdpowiedzUsuń
 3. łoo :D Ja w domu gaśnicy nie mam, a by si eprzydała jednak

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo pomocna w nagłych przypadkach :)

  OdpowiedzUsuń

*Please do not paste links to blogs* Dziewczyny nie wklejajcie co komentarz linków do waszych blogów - potrafię was znaleźć. :)

Włączona funkcja moderowania komentarzy pozwoli na zachowanie miłej atmosfery w tej sferze sieci.
Z uwagi na słaby zasób słów niektórych niewyżytych jednostek, ta funkcja będzie sprawdzała się rewelacyjnie. :)
* CZYTASZ? SKOMENTUJ - NIE CZYTASZ - NIE KOMENTUJ *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...