About

♥contact with mezebratestuje@gmail.com>
_______BLOGUJEMY& TESTUJEMY I SZCZERZE OPINIUJEMY!!!________
__________________

ODWIEDZĘ KAŻDEGO KOMENTUJĄCEGO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI : )
__________________


Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Rejestracja do Avon jest bezpłatna., zostań konsultantką i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. To zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.


środa, 20 września 2017

BORN PRETTY Nail Stamp Plate OrganizerNiesamowicie pomocny organizer dla każdej maniaczki paznokciowej :]
Widziałyście już te cudne organizery ?

Ja wybrałam żółty bo jakoś bardziej do mnie przemówił niż ten różowy – aczkolwiek i jeden i drugi są genialne. Od momentu kiedy go otrzymałam, moje płytki są pięknie poukładane i wiem, że nic im nie zagraża. Powiem wam, że gdyby tak miał wyglądać portfel to pewnie bym się również skusiła :]
Mam jedną obawę, wiecie przed czym?
Przed zameczkiem, wydaje się być bardzo kruchy i delikatny – dlatego ostrzegam przed oddaniem go dzieciom. Nie myślcie, że kiedy dzieci zaczną się nim bawić to on przeżyje – nie przeżyje.


Ale ja o swojego żółtego przyjaciela dbam i polecam go pomimo wszystko. Bo fakt, że jestem pedantką przenosi się nie tylko do zawartości szafy i równolegle poukładanych rzeczy, czy też porządku w każdym kącie – ale również cieszy mnie kiedy wszystko co z paznokciami związane jest poukładane i prezentuje się po prostu pięknie.

Znacie? Macie? A może się skusicie?
Czyż nie fajnie mieć poukładane blaszki i te duże i te małe? Porządek jest naprawdę fajną sprawą :)
Jeśli tak to zapraszam TUTAJ – cena w obecnej chwili jest naprawdę spoko :]
Miłego dnia i dziękuję Born Pretty Store :]

6 komentarzy:

*Please do not paste links to blogs* Dziewczyny nie wklejajcie co komentarz linków do waszych blogów - potrafię was znaleźć. :)

Włączona funkcja moderowania komentarzy pozwoli na zachowanie miłej atmosfery w tej sferze sieci.
Z uwagi na słaby zasób słów niektórych niewyżytych jednostek, ta funkcja będzie sprawdzała się rewelacyjnie. :)
* CZYTASZ? SKOMENTUJ - NIE CZYTASZ - NIE KOMENTUJ *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...