About

♥contact with mezebratestuje@gmail.com
_______BLOGUJEMY& TESTUJEMY I SZCZERZE OPINIUJEMY!!!________
__________________
ODWIEDZĘ KAŻDEGO KOMENTUJĄCEGO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI : )wtorek, 17 października 2017

Chat Noir No.1 - Klasyczna elegancja, 100 m 
Piękno, luksus i elegancja pierwszej kompozycji z kolekcji Chat Noir nawiązuje do stylu Francuzek. Pociągająca i jednocześnie stonowana mieszanka nut kwiatowych, drzewnych i piżmowych stanowi uzupełnienie klasycznego wizerunku. Delikatny i ciepły zapach sprawdzi się w każdej sytuacji.
Nuta głowy: bergamotka, czarna porzeczka
Nuta serca: kwiat pomarańczy
Baza: drzewo sandałowe, brodziec paczulka

Pojemność: 100 ml


Dobrze wiecie, że zapachy to najmilsza memu sercu rzecz. Niezależnie od tego czy zapach podoba się  wszystkim czy tylko niektórym – najważniejsze aby uwiódł mnie. Jeśli mu się to udaje – to jest po prostu mój.

Ten zapach jest naprawdę elegancki, powiedziałabym że jest odpowiedni na biznesowe spotkania czy też romantyczne kolacje.
Czy Zebra tylko w taki sposób go wykorzystuje? Oczywiście, że nie. Zapach ten otula mnie każdego dnia i to nie ze względu na charakter mojej pracy ale ogólnie nawet podczas weekendu to właśnie on spędza ze mną każdą sekundę mego życia.
Nie trzeba się nim psikać aby móc go doskonale czuć, wystarczy, że odetkamy zakrętkę i już zapach otula nas od stóp do głów. Bez znaczenia gdzie w danym momencie się znajdujemy – zapach nami włada.

Nuty zapachowe zmieniają swój aromat podczas dnia. Ale co najmocniej czujemy o poranku kiedy po raz pierwszy otulamy się tym zapachem to wie tylko ta osoba, która miała przyjemność go posiadać.
Każdy z nas będzie wyczuwał inną intensywność – tak już po prostu jest. Ja jestem w nim zakochana za to, że potrafi wzbogacić mnie w inny sposób niż ubiór. Kocham go również za to, że czuję go cały Boży dzień bez względu na pogodę lub nastrój.
A duża pojemność zwraca radość do kieszeni. Szklana buteleczka pięknie współgra na toaletce i cóż? Kupię go jeszcze no i już!
Polecam!


switpharma

4 komentarze:

*Please do not paste links to blogs* Dziewczyny nie wklejajcie co komentarz linków do waszych blogów - potrafię was znaleźć. :)

Włączona funkcja moderowania komentarzy pozwoli na zachowanie miłej atmosfery w tej sferze sieci.
Z uwagi na słaby zasób słów niektórych niewyżytych jednostek, ta funkcja będzie sprawdzała się rewelacyjnie. :)
* CZYTASZ? SKOMENTUJ - NIE CZYTASZ - NIE KOMENTUJ *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...