About

♥contact with mezebratestuje@gmail.com
_______BLOGUJEMY& TESTUJEMY I SZCZERZE OPINIUJEMY!!!________
__________________
ODWIEDZĘ KAŻDEGO KOMENTUJĄCEGO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI : )wtorek, 18 czerwca 2019

Arkusze egzaminacyjne dla klasy 8 – NIKO


Ja wiem, że egzaminy już za wami, jednakże przygotowanie do nich wymaga sporej ilości czasu i chęci. Ja mam dla was ciekawą propozycje, która umili wam czas przed kolejnymi egzaminami. Wydawnictwo Niko przygotowało świetną książkę do ćwiczeń w domu lub/i podczas korepetycji.Książka składa się z wielu arkuszy wypełnionych po brzegi materiałami przygotowującymi do egzaminów z matematyki. 


Książka zawiera materiał ćwiczeniowy, który uwzględnia zmiany dotyczące zakresu materiału obowiązującego na egzaminie po szkole podstawowej (nowe zagadnienia,  m.in.: największy wspólny dzielnik i najmniejsza wspólna wielokrotność dwóch liczb naturalnych, proporcjonalność prosta, symetralna odcinka i dwusieczna kąta, środek odcinka, punkty kratowe, proste dowody geometryczne, prawdopodobieństwo zdarzeń).

 
Warto się z nią zapoznać bliżej, ponieważ praktyka czyni mistrza – a zatem? Żeby dobrze zdać egzaminy czy to z matematyki czy z innego przedmiotu należy się do niego odpowiednio przygotować.
Materiał zawarty w tej książce jest odpowiednio dostosowany na potrzeby uczniów klas ósmych. 


Z resztą widzicie sami, nad niektórymi zadaniami nawet dorosły człowiek musi się pochylić :]


Polecam książki z Wydawnictwa Niko. My korzystamy z nich od wielu lat i jeszcze nigdy się nie zawiedliśmy. A najlepszą metodą do nauki jest zabawa prawda? Dlatego Tutaj możecie zakupić te książkę i wspólnie z kolegą lub koleżanką razem rozwiązywać zadania. W ten sposób powtórzycie materiał potrzebny do odpowiedniego zdania egzaminów z matematyki.
My polecamy!

3 komentarze:

*Please do not paste links to blogs* Dziewczyny nie wklejajcie co komentarz linków do waszych blogów - potrafię was znaleźć. :)

Włączona funkcja moderowania komentarzy pozwoli na zachowanie miłej atmosfery w tej sferze sieci.
Z uwagi na słaby zasób słów niektórych niewyżytych jednostek, ta funkcja będzie sprawdzała się rewelacyjnie. :)
* CZYTASZ? SKOMENTUJ - NIE CZYTASZ - NIE KOMENTUJ *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...