About

♥contact with mezebratestuje@gmail.com>
_______BLOGUJEMY& TESTUJEMY I SZCZERZE OPINIUJEMY!!!________
__________________

ODWIEDZĘ KAŻDEGO KOMENTUJĄCEGO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI : )
__________________


Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Rejestracja do Avon jest bezpłatna., zostań konsultantką i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. To zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.


poniedziałek, 25 maja 2020

Papierowe zwierzaki – a to frajda! Kreatywna zabawa? TAK!


Co robić w domu z dzieckiem? Na to pytanie szukamy odpowiedzi najczęściej, od kiedy swoje działanie zaczął Covid-19. Ale nie o nim dziś mowa.

Jeśli szukacie ciekawego pomysłu na spędzenie czasu z dzieckiem, to polecam wam tę świetną pozycję, która spowoduje, że dziecko rozwinie swoją wyobraźnię oraz nauczy się cierpliwości :)
Książeczka jak widzicie na zdjęciach, wygląda świetnie, zwierzaki po złożeniu mogą służyć do kreatywnej zabawy. Tu nie chodzi tylko o to, aby złożyć zwierzątko, tu chodzi przede wszystkim o to, aby później móc wymyślić historie, móc ją stworzyć.

Obrazki nie są skomplikowanie do złożenia, dziecko sobie poradzi, o to się nie martw!

Książka przeznaczona jest dla dzieci 5+ - ale i mój Cukiereczek dał rade :D

Z resztą, zobaczcie, co napisał Producent, :) Podpisujemy się pod tymi słowami i polecamy!

Książeczka do kupienia TUTAJ – uwaga! Obecnie trwa promocja 15,90 zł 14,31 zł !

Seria „Papierowe zwierzaki” uczy dzieci, w jaki sposób ze składanej kartki papieru można wyczarować znane zwierzęta: krajowe i egzotyczne. Publikacja zawiera propozycje składania modeli różnych zwierząt wykonywanych techniką płaskiego i przestrzennego orgiami z wykorzystaniem kwadratów. Prezentacje papierowych modeli poprzedzone są wesołymi rymowankami oraz rysunkowymi objaśnieniami kolejnych etapów tworzenia. Taka „zabawa w składanie” doskonali precyzję manualną dziecka, uczy cierpliwości, rozwija przestrzenną i twórczą wyobraźnię, a także zaprasza do ciekawego spędzania wolnego czasu i do wykorzystywania efektów samodzielnej pracy w toku nauki lub kreatywnych zabaw.


https://pryzmat.edu.pl/

1 komentarz:

*Please do not paste links to blogs* Dziewczyny nie wklejajcie co komentarz linków do waszych blogów - potrafię was znaleźć. :)

Włączona funkcja moderowania komentarzy pozwoli na zachowanie miłej atmosfery w tej sferze sieci.
Z uwagi na słaby zasób słów niektórych niewyżytych jednostek, ta funkcja będzie sprawdzała się rewelacyjnie. :)
* CZYTASZ? SKOMENTUJ - NIE CZYTASZ - NIE KOMENTUJ *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...