About

♥contact with mezebratestuje@gmail.com>
_______BLOGUJEMY& TESTUJEMY I SZCZERZE OPINIUJEMY!!!________
__________________

ODWIEDZĘ KAŻDEGO KOMENTUJĄCEGO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI : )
__________________


Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Rejestracja do Avon jest bezpłatna., zostań konsultantką i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. To zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.


czwartek, 29 grudnia 2016

Lakier do paznokci ZILA FLASH 124 Raspberry


Lakier do paznokci ZILA FLASH 124 Raspberry – To kolejny lakier, który podbił moje serce już od pierwszej aplikacji. Nic w tym dziwnego, bo te lakiery nie mają żadnych wad. Jedynie same zalety! Nic nowego nie odkryłam, dlatego też wpis będzie krótki ale wartościowy. Tak mi się wydaje, ponieważ wszystko powtórzę raz jeszcze :] ZILA FLASH 124 Raspberry na paznokciach wygląda po prostu bajecznie. Jestem zakochana w tych lakierach po uszy. 


Szybkie schnięcie, dobre własności reologiczne, piękne krycie, wspaniały połysk – to wszystko cechuje te perełki. I nie jest powiedziane, że tylko hybrydy wstrzymują ciężką pracę każdej kobiety ;) Te lakiery, również dają radę :]


Przed Państwem ZILA FLASH 124 Raspberry w odsłonie „zimowej” – choć śniegu za oknem jak na tę chwilę brak ;] To chociaż na paznokciach można cieszyć się płatkami śniegu :]


Przejdźmy zatem do konkretów.

❀‿❀≦ Wspaniały pędzelek, dla mnie należy do tych wąskich – które lubię. Idealnie współpracuje podczas pokrywania lakierem paznokci. Czyli najkrócej – bardzo łatwa i przyjemna aplikacja.
❀‿❀≦ Nie smuży – nawet największy laik w tej sztuce ;] zwanej malowaniem paznokci da sobie radę. Tu nie potrzebna sprawna ręka. Lakier rozprowadza się elegancko, i nie ma żadnych smug.
❀‿❀≦ Szybko wysycha, co bardzo mnie cieszy, ponieważ nie tracę czasu na czekanie – a obecnie mając niemowlaczka w domu czas cenniejszy niż złoto!
❀‿❀≦ Prezentuje się po prostu obłędnie. Ta głębia koloru... Holograficzny pigment jest po prostu cudowny.
❀‿❀≦ Zaletą jest fakt, iż lakier ten nie odpryskuje. JA zmyłam go dopiero po 5 dniach ale tylko dlatego, że pazurki urosły i czułam potrzebę wypróbowania kolejnego koloru.
❀‿❀≦ Przyjemnie się go zmywa z paznokci.
❀‿❀≦ Świetne własności reologiczne!!!
❀‿❀≦ Odporny na ścieranie!
❀‿❀≦ Trwały połysk po wyschnięciu, który jest po prostu cudowny!
❀‿❀≦ Nie wpływa negatywnie na płytkę paznokci (nie barwi!!!)Pamiętajcie!
Zakupy w Drogeria.pl można odebrać osobiście zupełnie za darmo w Krakowie przy ul. Przemysłowej 12 !


ZILA FLASH 124 Raspberry do kupienia TUTAJ oczywiście w Drogeria.plTe piękne płatki śniegu, pochodzą ze sklepu EDBEAUTY – który oczywiście polecam za każdym razem, bo naklejki z tego sklepu są moją miłością :]

7 komentarzy:

*Please do not paste links to blogs* Dziewczyny nie wklejajcie co komentarz linków do waszych blogów - potrafię was znaleźć. :)

Włączona funkcja moderowania komentarzy pozwoli na zachowanie miłej atmosfery w tej sferze sieci.
Z uwagi na słaby zasób słów niektórych niewyżytych jednostek, ta funkcja będzie sprawdzała się rewelacyjnie. :)
* CZYTASZ? SKOMENTUJ - NIE CZYTASZ - NIE KOMENTUJ *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...