About

♥contact with mezebratestuje@gmail.com>
_______BLOGUJEMY& TESTUJEMY I SZCZERZE OPINIUJEMY!!!________
__________________

ODWIEDZĘ KAŻDEGO KOMENTUJĄCEGO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI : )
__________________


Oszczędzaj na zakupach i zamawiaj produkty Avon ze zniżką. Dzięki temu oszczędzisz, a kosmetyki zamówisz z dostawą do domu. Jeżeli dodatkowo chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz zarejestrować się i sprzedawać Avon innym osobom. Rejestracja do Avon jest bezpłatna., zostań konsultantką i korzystaj z wielu dodatkowych możliwości. Od razu po założeniu konta możesz zacząć działać. Dodatkowo dostaniesz pakiet na start zupełnie za darmo. Kupując poprzez Klub Avon otrzymujesz rabaty do 40% a dodatkowo odbierzesz prezenty za zamówienia w programie dla nowych osób. W Avon nie masz obowiązku zamawiania co katalog, zostając konsultantką Avon nie masz żadnych obowiązków. To zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać przy okazji lub kiedy masz wolną chwilę.


sobota, 4 lutego 2017

WYDAWNICTWO NIKO - Trudne zadania - piszemy wypracowania klasa 3Wspaniała książka dla uczniów klasy 3! I tu mogłabym skończyć, bo książkę najlepiej mieć w rękach i spokojnie ją przerabiać strona po stronie. Jeśli macie dzieci w klasie 3, które rozpoczynają przygodę z wypracowaniami – to proszę się nie zastanawiać czy warto, bo WARTO i już!Została opracowana zgodnie z nową podstawą programową MEN.
Może być wykorzystywana jako dodatkowy zeszyt ćwiczeń do wszystkich podręczników dopuszczonych do użytku szkolnego na poziomie III klasy kształcenia zintegrowanego oraz do doskonalenia umiejętności polonistycznych podczas pracy w domu.
Jej celem jest pokazanie, jak należy pisać zaproszenie, ogłoszenie, list, opowiadanie i opis. Zawiera wiele ćwiczeń gramatyczno-stylistycznych prowadzących do nabycia umiejętności redagowania krótszych i dłuższych form wypowiedzi pisemnych.


Książkę przerabia mój syn z ogromną przyjemnością. Czasem ma dość pisania – bo nie wiem dlaczego, ale od jakiegoś czasu narzeka na pisanie. Wszystko chciałby mówić z głowy, ale kiedy ma coś napisać to normalnie aż się trzęsie. Wine zwala na pióra, ale uwierzcie mi ma wszystkie z najlepszej półki – i żadne mu nie odpowiada. Dopiero niedawno skusiłam się na zakup pióra za 25zł – i o dziwo chwali sobie, i jakoś pisanie się mu spodobało :] Ach no cóż, dzieci to dzieci….
 
Książka dostosowana do wieku. Wspaniale przemyślane zadania, które uczeń powinien wykonać samodzielnie. Oczywiście, nikt nie zabroni wam pomagać dziecku. Ja rzucam swojego ucznia na gorący ogień i radzi sobie wspaniale :] Widzicie na zdjęciach, jakie mniej więcej zadania ma dziecko do wykonania. Przejrzystość i łatwa treść skierowana do dzieci jest odbierana z całkowitym spokojem, a co ważniejsze ze zrozumieniem.
Jasno napisane zadania, polecenia które czyta się z przyjemnością – aż sama bym sobie coś rozwiązała. Szkoda tylko, że tego czasu ciągle brak. A już teraz, kiedy rozpoczął się 2017 to w ogóle nie wiem co to czas wolny.


Przyjrzyjcie się tej książeczce bliżej. To nie byle jaka książka, to nie jest książka typu – weź mnie i rzuć w kąt. To książka, która ułatwi przyswojenie zasad pisania wypracowań, oraz nauczy wielu innych zasad, które czasem nawet dla nas dorosłych stają się niezrozumiane. 

Ma na celu nauczenie, i przede wszystkim pokazanie dziecku jak napisać list, zaproszenie, jakieś ogłoszenie. Dziecko nabędzie umiejętności, które przydadzą się nie tylko w klasie 3 ale i na całe życie.


Czy za 12.99zł kupicie coś bardziej wartościowego dla rozwoju waszych dzieci? Chyba nie!
TUTAJ – Was zapraszam :]
Dziękuję Wydawnictwu NIKO. Fakt, że książeczkę otrzymałam nie wpływa na jakość mojej recenzji. Szczerze i świadomie POLECAM JEJ ZAKUP.

14 komentarzy:

 1. Zapisuję i przy najbliższej okazji kupuję. Mój synek o ile uwielbia matematykę o tyle język polski juz mu za bardzo nie leży. Ta książeczka na pewno nam pomoże :)

  OdpowiedzUsuń
 2. no proszę i dorosły może skorzystać:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niejednemu dorosłemu na pewno by się to przydało:P

   Usuń
 3. Mam tę książkę, jest świetna i spełnia wymogi podstawy programowej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna, ale u Nas jeszcze trochę czasu :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Temat mnie nie dotyczy, ale fajna sprawa :) Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajna książka :) wprawdzie dzieci nie mam ale chyba kupię mojemu na walentynki :D mimo że już dostał prezent :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Jako polonistce bardzo mi się ta książka podoba☺

  OdpowiedzUsuń
 8. No dla mnie raczej to nie jest, ale fajnie wiedzieć, że coś takiego w ogóle istnieje :)

  OdpowiedzUsuń
 9. O ta książka przydałaby się i mojemu synowi :)

  OdpowiedzUsuń

*Please do not paste links to blogs* Dziewczyny nie wklejajcie co komentarz linków do waszych blogów - potrafię was znaleźć. :)

Włączona funkcja moderowania komentarzy pozwoli na zachowanie miłej atmosfery w tej sferze sieci.
Z uwagi na słaby zasób słów niektórych niewyżytych jednostek, ta funkcja będzie sprawdzała się rewelacyjnie. :)
* CZYTASZ? SKOMENTUJ - NIE CZYTASZ - NIE KOMENTUJ *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...