About

♥contact with mezebratestuje@gmail.com
_______BLOGUJEMY& TESTUJEMY I SZCZERZE OPINIUJEMY!!!________
__________________
ODWIEDZĘ KAŻDEGO KOMENTUJĄCEGO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI : )środa, 25 czerwca 2014

Zielona Kawa Santos - ziarnista 250g – odchudzanie MTS.Kawa zielona ziarnista - prosto z Brazylii. Odmiana ta zawiera dużą zawartość kwasu chlorogenowego (GCA)
Gatunek: 100% Arabica 
Zawartośd kofeiny: Średnia ( 140 mg)
zdrowie.brat.pl
 


Co powiecie na to, aby pijąc codziennie poranną kawę, tracilibyście zbędne kilogramy jednocześnie chroniąc się przed wieloma chorobami i dodając sobie energii na cały dzień? Jest to możliwe, pod warunkiem, że ta kawa będzie zielona i będziecie ją pić codziennie. 
Czym jest ta kawa? Zielona kawa to ziarna zwykłej kawy, których obróbka zakończyła się przed procesem palenia. W ziarnach tych  nie zaszedł jeszcze proces pirolizy, dlatego tez nie posiadają one takiego smaku i aromatu.  Jednak zawartość kofeiny nie zmienia się. Kawa taka rożni się od czarnej kolorem - jest dożo jaśniejsza. Stąd właśnie nazwa, gdyż niektóre odmiany kawy mają lekko zielony odcień. Niepalona, zielona kawa w smaku jest dożo łagodniejsza, bardziej kwaskowata i prawie całkowicie pozbawiony goryczki.
A dlaczego jest taka niezwykła? Otóż trochę przez przypadek okazało się, że zielona kawa zawiera bardzo dużo kwasu chlorogenowego (ACG), który jest fenolokwasem. Związek ten jest ważnym elementem metabolizmu roślin, a dodatkowo okazał się bardzo silnym antyutleniaczem. Ma też silne właściwości bakteriobójcze.
Jednak nie sam kwas chlorogenowy jest tutaj taki istotny. Jak odkryli azjatyccy naukowcy, znacznie ważniejsze były skutki jego połączenia z kofeiną. Połączenie kofeiny i kwasu chlorogenowego w zielonej kawie ma bardzo ciekawe działanie – obniżają dość znacząco stopień przyswajania cukru z pokarmu i zmniejszają możliwość magazynowania przyswojonego cukru w organizmie, a tym samym hamuje tworzenie się tkanki tłuszczowej. Dzięki systematycznemu spożywaniu takiej kawy możemy zmniejszyć zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie o około 15-30%. Tak duży rozrzut wynika z kilku różnych obserwacji, które wskazywały na różny stopień utraty tłuszczów. Generalnie jednak obserwacje te wykazały, że nastąpiło znaczące zmniejszenie zawartości tłuszczu w organizmie, w porównaniu z grupą kontrolną, która dostawała placebo.
 
Największe korzyści:
 • Zmniejszenie wagi ciała i rozmiarów
 • Obniżenie udziału tkanki tłuszczowej w organizmie
 • Doskonalsze kształty sylwetki
 • Redukcję objawów zmęczenia
 • Poprawę nastroju i ogólnej kondycji
 • Utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu
 • Zwiększenie aktywności przeciwutleniaczy
 • Przyspieszenie wydalania substancji szkodliwych
 • Wzmocnienie układu odpornościowego
 • Lepsze funkcjonowanie wątroby jako drogi detoksykacji organizmu
Sposób użycia
 -  dwa sposoby:
 • Zielone niezmielone ziarenka zalewamy gorącą wodą i czekamy, aż napar nabierze zielonkawego koloru. Pijemy kilka razy dziennie lub:
 •  Do filiżanki wsyp 10g (trzy łyżeczki) odpowiednio zmielonej wcześniej mieszanki kawy zielonej. Następnie zalej ją gorącą wodą (najlepiej o temp. 90°C). Poczekaj nie mniej niż 5 minut, a następnie wypij napar. Na dnie zostaną fusy kawy zielonej. Można wsypać do naparu słodzik lub łyżkę miodu w celu poprawienia smaku. Smak naparu jest w zasadzie neutralny, trochę cierpkawy bardzo przypominający smak zielonej herbaty.
Przeciwwskazania: 

 • produkt niezalecany dla: osób poniżej 16 roku życia, kobiet karmiących i kobiet w ciąży, osób z poważnymi chorobami serca, nadciśnieniem, cukrzycy oraz nie tolerujących kofeiny
Kraj Pochodzenia:

 • Brazylia
Opakowanie: 
 • zawiera 250g ziarnistej zielonej kawy santos 
Skład:
zielona kawa

 _____________________________________________________


Wiele słów od BRAT z którego pochodzi ta dobroczynna zielona kawa – powinno zaspokoić Waszą chęć wiedzy. Jednak muszę dodać kilka słów od siebie.
Zielona kawa jest mi znana nie od tej chwili, ale od paru lat. Zamawiamy ją w USA – z POLSKI tę kawę mamy po raz pierwszy. Czy odczuwamy różnicę smakową – tak. Choć i jedna i druga do smacznych nie należy.
 Prawdę mówiąc, nie znam ludzi, którzy piją zieloną kawę – BO LUBIĄ. Picie takiej kawy, wychodzi raczej z dążenia do zmiany. Jakiej zmiany? Różnie bywa… Na jednych wpływa w sposób hamujący głód, na drugich w postaci lepszego samopoczucia, jeszcze inni piją ją aby obniżyć poziom zawartości tłuszczu w organizmie.  Jak widzicie – wiele dobrych właściwości wynika z picia zielonej kawy.Jak odchudzać się zdrowo ?
Wystarczy regularnie pić zieloną kawę – ona Was nie odchudzi – ale korzystnie wpłynie na fakt, iż WASZ apetyt – znacznie się zmniejszy! :D
Dlatego POLECAMY – WSZYSCY POLECAMY.
Może nie od razu pokochacie jej zapach
Może nie od razu powiecie „pycha”
Może nie poczujecie się od razu lepiej
- ALE Z CZASEM ODCZUJECIE OGROMNE ZMIANY !
Zmiany na lepsze! I to bez tabletek, bolesnych zastrzyków , zmniejszania żołądka i tego typu „przyjemności”.  Wystarczy, że regularnie będziecie spożywać zieloną kawę. Jak napisał producent, można dodać łyżeczkę miodu lub czegoś innego , co „ulepszy” posmak kawy – jednak my nigdy tego nie czynimy. Zalewamy, parzymy, nie SŁODZIMY – PIJEMY~!


Zieloną kawę możecie zakupić TUTAJ 
A dodatkowo Brat.pl dla moich czytelników oferuje 5% rabatu na zakupy – zatem nie zastanawiajcie się! MY POLECAMY!

RABAT DLA CZYTELNIKÓW!


11 komentarzy:

 1. Ja też piję zieloną kawę ale z mlekiem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zielonej jeszcze nie piłam...

  OdpowiedzUsuń
 3. tak się zastanawiałam czy by mi posmakowała ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też jeszcze nie piłam zielonej kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja nastawiam się psychicznie i czeka na mnie w szafce :P

  OdpowiedzUsuń
 6. nie piłam nigdy takiej kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nigdy nie piłam, ale za normalną kawą nie przepadam :).

  OdpowiedzUsuń
 8. ciekawie wygląda! nigdy nie piłam takiej :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Musze kiedyś spróbować i nie ze względów zdrowotno odchudzjąco, tylko z ciekawości jak smakuję i jak śmierdnie :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Kupiłam jakiś czas temu - no to muszę zacząć z tego dobrodziejstwa korzystać w końcu...

  OdpowiedzUsuń
 11. piję już od 1.5 miesiąca i jakieś zmiany są :D

  OdpowiedzUsuń

*Please do not paste links to blogs* Dziewczyny nie wklejajcie co komentarz linków do waszych blogów - potrafię was znaleźć. :)

Włączona funkcja moderowania komentarzy pozwoli na zachowanie miłej atmosfery w tej sferze sieci.
Z uwagi na słaby zasób słów niektórych niewyżytych jednostek, ta funkcja będzie sprawdzała się rewelacyjnie. :)
* CZYTASZ? SKOMENTUJ - NIE CZYTASZ - NIE KOMENTUJ *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...