About

♥contact with mezebratestuje@gmail.com
_______BLOGUJEMY& TESTUJEMY I SZCZERZE OPINIUJEMY!!!________
__________________
ODWIEDZĘ KAŻDEGO KOMENTUJĄCEGO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI : )poniedziałek, 12 czerwca 2017

WYDAWNICTWO NIKO : Premierowy zbiór wierszyków „A gdzie kurka?” No i Zebra otrzymała od ulubionego wydawnictwa NIKO wspaniałą premierową książkę a dokładnie zbiór wierszyków „A gdzie kurka?”. 
Stało się… Dzieciaczki uwielbiają książki, a Cukiereczek samodzielnie czyta :D No przecież wiemy jak czyta ;)  Jednak książkę potrafi trzymać odpowiednio i paluszkiem przesuwa po kolei linijka za linijką a czyta mniej więcej tak: „Atutu baba tato, daj tutu tam i nie mam. Babababa onja tutu.” No ale wiecie, w tym wieku nawet nie wypada czytać :] Dobrze, że potrafi rozpoznać już kilka literek i liczy do 5 :) Jak na swój wiek, mega rozum ma :DA teraz na poważnie. Zbiór wierszyków autorstwa Pani Wioletty Piaseckiej jest fenomenalny.  Szata graficzna przyciąga, bo nic lepiej nie będzie prezentowało się na szarym tle niż szalona kurka i kilka kolorowych dobrze znanych dzieciom zwierzątek. 

 
 
Twarda oprawka gwarantuje (pod warunkiem odpowiedniej eksploatacji) – długowieczność książki. My lubimy tego typu oprawki na książkach, bo wierzcie lub nie – ale do tej pory mam w swojej kolekcji książki, które otrzymałam jako dziecko. 


Książka Pani Wioletty Piaseckiej jest wielobarwna, a wesołe wierszyki o zwierzątkach zachwycą nie jedno dziecko. Duże ciekawe ilustracje oddające charakter treści powodują zachwyt nie tylko głowy ale i oczu małego czytelnika. Z resztą sami widzicie jak ilustracje oddają charakter treści czytanej. Bardzo chciałam pokazać wam każdą stronę, ale stwierdził mój synuś, że jeśli to zrobię to nikt nie kupi tej książki – bo ściągnie i sobie wydrukuje jeśli się spodoba. No to posłuchała matka syna i zrobiła tylko kilka ujęć wnętrza :]


Ilustracjami zachwyciły się nie tylko moje dzieci ale również ja sama. No spójrzcie jakie wielkie łzy roni piękny pies, a jakie spojrzenie oddaje kogut rozkazując prawym skrzydełkiem. Genialna i w świetny sposób opowiadająca krótkie historie książka dla najmłodszych. Jeszcze jedno słowo o ilustracjach  – są naprawdę dużych rozmiarów :)
Fajny przekaz, świetne ilustracje, dobrze zrymowane treści – taki właśnie jest zbiór wierszyków Pani Wioletty Piaseckiej pod tytułem „A gdzie kurka?” która pochodzi z wydawnictwa NIKO – jedynego i najwspanialszego wydawnictwa w naszym kraju.


Dziękuję wydawnictwu NIKO – za ten wspaniały premierowy egzemplarz : ) I cieszę się, że jako pierwsza mogłam zaprezentować go u siebie na blogu :]

11 komentarzy:

 1. Bardzo lubimy czytać wiersze na dobranoc :)
  Książeczka w sam raz dla nas :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna książeczka. Moja córka takie lubi. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wydawnictwo Niko ma wspaniałe książki dla dzieciaczków :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno nie jedno dziecko ucieszy :) Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 5. Super fajna jest ale cukiereczek już ma?

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne zdjęcia 😍
  Az milo się czyta i ogląda. Książka super 😊

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna książka, nawet nie wiedziałam, że jest takie wydawnictwo :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nadrobiłam! Doszukałam się! No i stwierdzam, że bardzo fajna ta książeczka! I do tego w rozsądnej cenie można ją nabyć ;)

  OdpowiedzUsuń

*Please do not paste links to blogs* Dziewczyny nie wklejajcie co komentarz linków do waszych blogów - potrafię was znaleźć. :)

Włączona funkcja moderowania komentarzy pozwoli na zachowanie miłej atmosfery w tej sferze sieci.
Z uwagi na słaby zasób słów niektórych niewyżytych jednostek, ta funkcja będzie sprawdzała się rewelacyjnie. :)
* CZYTASZ? SKOMENTUJ - NIE CZYTASZ - NIE KOMENTUJ *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...